Шарпланински Куп 2012
 
ул. Кузман Јосифовски - Питу, бр. 6
1200, Тетово, Македонија
 
E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 
Тел: +389 44 333 226
Факс: +389 44 333 226
Моб: +389 78 229 229
 


Јазик

     

Временска Прогноза

Спонзори
Facebook

Scroll to top